Vile elitare per shitje, Kompleksi Turquoise Marine, Hamallaj.

 • 640,000€
Okazion For Sale
Turquoise Marina, Gjiri i Lalëzit, Hamallaj, Albania.
Okazion For Sale
Turquoise Marina, Gjiri i Lalëzit, Hamallaj, Albania.
 • 640,000€

Overview

Property ID: HZ49343
 • 261
 • m2

Description

Shitet vile me siperfaqe fizike mbi toke 261 m2 dhe siperfaqe parcele 772 m2. Organizohet në ambientin e ngrënies, këndin e gatimit & kuzhinë, të dyja të aksesueshme me verandën. Në të njëjtin kat kemi një tualet dhe një dhomë gjumi.  Kati i dytë është i organizuar në tri dhoma gjumi, ajo matrimoniale me dalje në verandë; dhomat e gjumit të fëmijëve dhe një tualet.  Kati nëntokë i kësaj vile mund të shfrytezohet si ambjent Teknik. Kompleksi te ofron shërbimet si aquapark, pishina, marine port, bar, restorant. Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. Cilesi e larte ndertimi, standarte evropiane për dizajnin strukturor.

 • Address Turquoise Marina, Gjiri i Lalëzit, Hamallaj, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49343
 • Price: 640,000€
 • Land Area: 772 m2
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla