Vile e investuar per shitje prane kopshtit ” 1 Qershori” Durres

 • 250,000€
8C9W+2MP, Durrës 2001, Albania

Overview

Property ID: HZ47123
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 304
 • m2

Description

Shitet vile 2 kate me siperfaqe 304 m2. Kati 1 eshte i organizuar ne garazh per makine dhe ambient biznesi i cili mund te pershtatet per klinike dentare, farmaci, laborator analizash etj. Kati 2 eshte i pershtatshem per banim dhe i organizuar ne 3+1. Objekti eshte ndertim bashkohore dhe shume cilesor.

 • Address Prane kopeshtit 1 Qershori, Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47123
 • Price: 250,000€
 • Bedrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka