Vile dyshe ne shitje te San Pietro resort, Gjiri Lalzit.

 • 370,000€
Okazion For Sale
Plazhi San Pietro, Albania

Overview

Property ID: HZ42702
 • Villa
 • Property Type
 • 190.8
 • m2

Description

Vile dyshe ne shitje

 • Siperfaqe totale 190.8 m2, e organizuar kati perdhe ne 84.3 m2 dhe kati 1 – 75.65 m2.
 • Siperfaqe trualli 512 m2 duke perfshire edhe katin perdhe.
 • Siperfaqe verande 30.85 m2, nga te cilat e shfrytezuar 17.6 m2.
 • Address San Pietro Gjiri Lalzit, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42702
 • Price: 370,000€
 • Land Area: 512 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj