Vile 70 m larg detit per shitje, Dhermi.

 • 550,000€
Dhërmi, Albania.

Overview

Property ID: HZ45686
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 151
 • m2

Description

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe trualli 227 m2 dhe siperfaqe ndertimi 151 m2. Organizohet ne: sallon, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande.

 • Address Dhërmi, Albania.
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45686
 • Price: 550,000€
 • Land Area: 227 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj