Vile 4 kate per qera, Sunrise Residence, Tirane.

 • 3,000€/muaj
Rruga e Vilave Lunder, 7VM6+CXF, Lundër 1 1001, Albania.
For Rent
Rruga e Vilave Lunder, 7VM6+CXF, Lundër 1 1001, Albania.
 • 3,000€/muaj

Overview

Property ID: HZ46956
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage

Description

Jepet me qera vile 4 kate.
Kati -1 organizohet ne lavanteri, dhome garderobe dhe garazhdi per 2 makina.
Kati 0: soxhorno, ambienti i gatimit dhe 1 tualet.
Kati 1 organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete .
Kati 2: studio dhe tarrace e shfrytezueshme.
E mobiluar ne menyre moderne. Oborr i gjelberuar.

 • Address Rruga e Vilave Lunder, 7VM6+CXF, Lundër 1 1001, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46956
 • Price: 3,000€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Garage: 1
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova