Vile 3 kateshe, Shkallnur Plepa Durres

 • 110,000€
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
For Sale
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 110,000€

Overview

Property ID: HZ32186
 • Villa
 • Property Type
 • 516
 • m2

Description

Shitet vile 3 kateshe ne faze ndertimi me siperfaqe 172 m2 per kat dhe siperfaqe trualli 405 m2. Ndodhet ne nje zone te qete, 100 m larg rruges kryesore.

 • Address Shkallnur, Plepa Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32186
 • Price: 110,000€
 • Land Area: 405 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka