Per shitje ose qira vile 3 kate prane tregut industrial, Durres.

 • 250,000€
Rruga Porta e Dijes 7737, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ46070
 • Villa
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 383
 • m2

Description

Shitet vile 3-kate me siperfaqe trualli 359 m2 dhe siperfaqe ndertimi 383 m2. Kati 1 eshte i organizuar ne 2+1, kati 2 ne 3+1 dhe kati 3 ne 1+1.

 • Address Prane tregut industrial, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46070
 • Price: 250,000€
 • Land Area: 359 m2
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Rent, For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka