Vile 3 kate per qera, te Kompleksi Dinamo, Tirane.

 • 2,500€/muaj
Kompleksi Dinamo, Rruga Anton Ashta, Tirana, Albania.
For Rent
Kompleksi Dinamo, Rruga Anton Ashta, Tirana, Albania.
 • 2,500€/muaj

Overview

Property ID: HZ49501
 • Villa
 • Property Type
 • 1
 • Garage
 • 206
 • m2

Description

Jepet me qera vile me siperfaqe 206 m2. Me oborr dhe garazh. Organizohet ne 3 kate. Vila eshte e sapo investuar.

 • Address Kompleksi Dinamo, Rruga Anton Ashta, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49501
 • Price: 2,500€/muaj
 • Garage: 1
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla