Vile 3 kate per banim dhe biznes, Shkozet

 • 250,000€
Rruga Bajram Tusha, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ46568
 • Commercial Property, Villa
 • Property Type
 • 405
 • m2

Description

Shitet vile 3 kate me siperfaqe trualli 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi 135 m2 kati. Kati 1 eshte lokal i kompletuar ne gjendje pune, kati 2 dhe kati 3 jane ne kushte shume te mira per banim . Vila ka oborr te gjelberuar dhe 2 garazhe parkimi per makine. Ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem dhe shume prane gjimnazeve, shkolles 9-vjecare, ambulances. E pershtatshme per biznes dhe banim.

 • Address Shkozet, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46568
 • Price: 250,000€
 • Land Area: 400 m2
 • Property Type: Commercial Property, Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka