Vile 2 kateshe per shitje, Peze Helmes.

 • 180,000€
Featured For Sale
Peze Helmes, Albania.

Overview

Property ID: HZ45093
 • Villa
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 342
 • m2

Description

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe toke 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 342 m2.
Secili kat eshte i organizuar ne: dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verand.

 • Address Peze Helmes, Albania.
 • City Peze e vogel
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45093
 • Price: 180,000€
 • Land Area: 500 m2
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj