Vile 2 kate te rruga Glaukia, Durres

 • 230,000€
Rruga Glaukia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
For Sale
Rruga Glaukia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 230,000€

Overview

Property ID: HZ29514
 • Villa
 • Property Type
 • 260
 • m2

Description

Shitet vile 2 kate me siperfaqe trualli 480 m2 dhe siperfaqe ndertimi 260 m2. Kati i pare eshte i organizuar ne apartament banimi ndersa kati dyte papafingo. Ndertim i ri dhe shume cilesor.

 • Address Rruga Glaukia, prane Institucionit te ekzekutimit te vendimeve Penale (Burgut) Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29514
 • Price: 230,000€
 • Land Area: 480 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka