Vile 2 kate te kompleksi turistik Lura 2

 • 700,000€
Gjiri i Lalzit, Ishem, Durrës 2015, Albania
For Sale
Gjiri i Lalzit, Ishem, Durrës 2015, Albania
 • 700,000€

Overview

Property ID: HZ37940
 • Villa
 • Property Type
 • 386
 • m2

Description

Shesim vile 2 kate me siperfaqe trualli 586.84 m2, nga te cilat 327 m2 jane oborr i gjelberuar. Kati perdhe ka siperfaqe totale 187 m2, nga te cilat 154 m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 33 m2 verande. Ndersa kati i pare ka siperfaqe totale 199 m2, nga te cilat 183 m2 eshte siperfaqe brendshme dhe 16 m2 tarrace. Vila ka pjeserisht pamje nga deti.

 • Address Kompleksi turistik LURA 2
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37940
 • Price: 700,000€
 • Land Area: 587 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj