Vile 2 kate ne ShenVlash Durres

 • 170,000€
Shenavlash, Albania

Overview

Property ID: HZ38920
 • Villa
 • Property Type
 • 8
 • Bedrooms
 • 165
 • m2

Description

Shesim vile me siperfaqe trualli 1100 m2 dhe 165 m2 ndertim per kat. Vila eshte e organizuar ne 2 kate + bodrum. Secili kat eshte i ndare ne 2 hyrje 2+1 me siperfaqe 80 m2, me instalime te reja dhe te investuara. E shtruar me mermer dhe gure. Me ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. Vila ka oborr te madh, nje pjese e shtruar me gure e pershtatshme per parkim deri ne 4 makina dhe pjesa tjeter e pershtatshem per kopesht, ambient relaksi, etj.

 • Address Shenvlash, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38920
 • Price: 170,000€
 • Land Area: 1100 m2
 • Bedrooms: 8
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka