Vile 2 kate 200 m nga deti, Porto Romano

 • 160,000€
9C9G+M9R, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ46905
 • House
 • Property Type
 • 760
 • m2

Description

Shitet vile 2 kate me siperfaqe totale 760 m2, nga te cilat 260 m2 eshte siperfaqe banimi dhe 500 m2 oborr. ndertim cilesor dhe bashkekohor. Vetem 200 m nga deti.

Objekti eshte i pozicionuar ne lagjen e vjeter te Porto Romanos.

 • Address Porto Romano, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46905
 • Price: 160,000€
 • Property Type: House
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka