Vila per shitje te Kodra Diellit 2, Tirane.

 • 650,000€
Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
For Sale
Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 650,000€

Overview

Property ID: HZ32189
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 357
 • m2

Description

Shiten 2 vila te Kodra Diellit 2. 

– Secila me siperfaqe ndertimi  357 m2 dhe siperfaqe oborri te gjelberuar 64 m2. 

– Vilat jane 3 kateshe me shkalle te brendshme dhe hapesire per vendosjen e ashensorit. 

– Perbehen nga 2 dhoma ndenje njera me oxhak, 4 dhoma gjumi njera me garderobe, 5 tualete, depo, lavanteri, dhome teknike, sauna, ballkon+verande, oborr dhe tarrace. 

– Vila eshte e shtruar me parket druri, sistem ngrohje-ftohje, veshja e viles me sistem kapot, ambienti i tarraces eshte i shfrytezueshem.

 • Address Residenca Kodra e Diellit 2, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32189
 • Price: 650,000€
 • Land Area: 64 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 5
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj