Vila per shitje te GREEN COAST RESORT AND RESIDENCES!

 • 1,100,000€
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania
Okazion For Sale New Construction
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania
 • 1,100,000€

Overview

Property ID: HZ44059
 • Villa
 • Property Type
 • 185
 • m2

Description

Shiten 2 vila ngjitur me njera tjetren te GREEN COAST RESORT AND RESIDENCES!

Ne një nder vendet më të bukura të bregdetit shqiptar me një pamje mahnitëse nga deti Jon, secila vile shtrihet ne nje siperfaqe toke prej 450 m2 dhe siperfaqe ndertimi 185 m2.⁠

 • Address Green Coast Resort and Residences, Palase
 • City Vlore
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44059
 • Price: 1,100,000€
 • Land Area: 450 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale, New Construction

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj