Vila per shitje se bashku me 3080 m2 toke, Arapaj

 • 280,000€
Arapaj, Albania
 • Villa, Land
 • Property Type
 • 326
 • m2

Overview

Property ID: HZ50544
 • Villa, Land
 • Property Type
 • 326
 • m2

Description

Shiten 2 vila me siperfaqe totale ndertimi 326 m2 dhe siperfaqe totale toke 3080 m2.

Vilat jane te rrethuara me mur, bredha dhe peme frutore brenda nje territori prej 850 m2.
Pjesa tjeter e tokes me siperfaqe 2230 m2 eshte e mbjell me 100 rrenje ullinj.

 • Address Arapaj, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50544
 • Price: 280,000€
 • Land Area: 3080 m2
 • Property Type: Villa, Land
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka