Vila per shitje, San Nicolas Resort & Residence, Palase, Dhermi.

Palasë, Albania.

Overview

Property ID: HZ46871
  • Villa
  • Property Type

Description

Vila per shitje me tipologji dhe cmime te ndryshme.
– Vila Premium: 860 mije euro
-Vila Elitare: 1.3 milion euro 
-Vila Individuale A: 640 mije euro 
-Vile Individuale B: 535 mije euro 

Pjese e nje super residence e cila do te ofroje sherbime te ndryshme si ambiente tregtare, bar-kafe-restorante, kende lojerash per femije, kende sportive, pishine e perbashket, ambiente rekreative, qender sportive, bregdet privat, shetitore bregdetare, arkitekture moderne, infrastrukture e standarteve europiane, ndertim cilesore, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, investim i sigurt etj.
Residenca do te ofroje punime shume cilesore, fasade alumini me termo xhami, mure prej guri te zones, orientim Lindje-Perendim etj.

  • Address Palasë, Albania.
  • City Dhermi
  • Country Albania

Details

  • Property ID: HZ46871
  • Property Type: Villa
  • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
  • Fabjan Resulaj