Vendndodhje perfekte, Apartament 1+1 per shitje, pas Ambasades Amerikane, Tirane.

 • 80,000€
Rruga Pjeter Budi, Tiranë, Albania.

Overview

Property ID: HZ47279
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55.5
 • m2

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 55.5 m2. E mobiluar dhe pajisur me te gjitha elektroshtepiaket. Eshte nje apartament plote drite, qetesi dhe ngrohtesi. Ka 1 ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe strategjike. Kati 4 me ashensor. Pallati eshte i pajisur me kamera sigurie dhe recepsion. Mundesi e mire investimi dhe banimi.

 • Address Rruga Pjeter Budi, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47279
 • Price: 80,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova