Twin villa per shitje te Green Coast Resort and Residences

 • 329,000€
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania
For Sale
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania
 • 329,000€

Overview

Property ID: HZ40426
 • Villa
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 146
 • m2

Description

Shiten 2 vila twin te Green Coast Resort and Residences.

Vila 1️⃣ e organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome pritje-kuzhine ne ambjent te perbashket, 1 ballkon dhe 2 tualete ka:
🏡Siperfaqe te brendshme 146 m2
🌳Siperfaqe toke 238 m2
🌅Siperfaqe verande 2 m2.

Cmimi 💶: 329’000 euro

Vila 2️⃣ e organizuar gjithashtu ne 2+1, me 2 tualete dhe 1 ballkon, ka:
Siperfaqe te brendshme 162 m2 🏡
Siperfaqe toke 281.1 m2 🌳
Siperfaqe verande 7.8 m2 🌅

Cmimi 💶: 374’000 euro

 • Address Palase, Albania
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40426
 • Price: 329,000€
 • Land Area: 238 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj