Toke 500 m2 per shitje, Farke e Vogel, Tirane.

 • 52,000€
Farkë e Vogël, Albania.

Overview

Property ID: HZ46175
 • Land
 • Property Type
 • 500
 • m2

Description

Shitet toke me siperfaqe 500 m2. E pershtatshme per ndertim vile me lartesi maksimale 3 m. Intesiteti 0.6 dhe 30 % intesitet shfrytezimi. Me dokumenta te rregullta. Afer rruges kryesore me akses te menjehershem rreth liqenit.

 • Address Farkë e Vogël, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46175
 • Price: 52,000€
 • Property Type: Land
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla