Super vile per shitje, Rezidenca Akacia Hills, Tirane.

 • 1,200,000€
Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania.

Overview

Property ID: HZ44370
 • Villa
 • Property Type
 • 590
 • m2

Description

Shitet vile me siperfaqe trualli 720 m2. Tre kate kane nje siperfaqe nga 157 m2 dhe kati i fundit ka nje siperfaqe 120 m2. Vila eshte e organizuar: ne katin -1 jane 2 poste parkimi, lavanderi, nje sallon ndenje, nje tualet dhe ambjenti i gatimit. Ne katin perdhe nje sallon i madh ndenje dhe ambjenti i oxhakut funksional, kuzhine me vete, nje dhome garderobe, nje studio dhe 1 tualet. Kati i pare ka 3 dhoma gjumi, dy tualete , nje dhome garderobe dhe nje verande te madhe. Kati papafingo ka nje dhome garderobe te madhe, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Oborri eshte i gjelberuar. Pjese e viles eshte edhe nje kend i dedikuar vetem per barbeque. Vila eshte e investuar me sistem kapot dhe sistem qendror chiller te instaluar ne dysheme.

 • Address Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44370
 • Price: 1,200,000€
 • Land Area: 720 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj