Super vile per shitje, Picalle, Tirane.

 • 650,000€
Picallë, Albania.

Overview

Property ID: HZ46157
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 418
 • m2

Description

Shitet super vile me:
– Siperfaqe te lire trualli 934.5 m²
• Siperfaqe totale ndertimi: 418 m2
-Siperfaqe ndertimi mbi toke: 268 m2
-Siperfaqe ndertimi nen toke: 150 m²  
• Siperfaqe pishine: 36 m²
• Siperfaqe parkimi: 28 m²
• Siperfaqe katit te podrumit: 150 m²
• Siperfaqe katit perdhe: 148 m²
• Siperfaqe katit te pare: 120 m²  
– Siperfaqe verande: 31 m²   
Kati perdhe:  -Dhome ndjenje, kuzhina, 1 tualet dhe dhome gjumi.
Kati i pare:  – 3 Dhoma gjumi secila me tualet dhe garderobe.
Kati i podrumit:  – Ambjent qendrimi sekondar, ambjent teknik, dhome sherbimi, lavanderia dhe 1 tualet.

 • Address Picallë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46157
 • Price: 650,000€
 • Land Area: 934.5 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 5
 • Garage Size: 28 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj