Super vile per shitje ne Don Bosko, Tirane

 • 600,000€
Don Bosco, Tirana, Albania

Overview

Property ID: HZ33684
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 330
 • m2

Description

Shitet vile 3 kate me siperfaqe ndertimi 330 m2 dhe siperfaqe toke 600 m2. Vila ka 4 dhoma dhoma gjumi, gardarobe me vete,kuzhine, dhome pritje, 3 tualete dhe verande te madhe. Oborri eshte i gjithi i mirmbajtur dhe gjelberuar me vend parkimi per 3 makina.

 • Address Don Bosko, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ33684
 • Price: 600,000€
 • Land Area: 600 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj