Super vile per shitje, Farke Tirane

 • 515,000€
Farkë, Albania

Overview

Property ID: HZ34654
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 3
 • Garages
 • 302
 • m2

Description

Shitet vile 3 kate plus 1 kat nentoke me siperfaqe ndertimi 302 m2 dhe siperfaqe trualli 440 m2. Vila ka 3 dhoma gjumi, njera me gardarobe, dhome ndenje me oxhak, 4 tualete, 1 lavanteri dhe 2 veranda. Parkim per 3 makina. Me oborr te gjelberuar dhe pamje nga Liqeni i Farkes.

 • Address Farke, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34654
 • Price: 515,000€
 • Land Area: 440 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 4
 • Garages: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj