Super vile per qera, TEG, Tirane.

 • 5,000€/muaj
Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania.
For Rent
Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania.
 • 5,000€/muaj

Overview

Property ID: HZ46672
 • Villa
 • Property Type

Description

Jepet me qera vile pjese e nje rezidence te re banimi moderne, në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës, larg zhurmës dhe kaosit urban, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë.
Vila eshte e organizuar ne 2 kate + 1 kat nen toke dhe ka siperfaqe ndertimi 400 m2, siperfaqe toke 600 m2 dhe 100 m2 verande.
Vila eshte e mobiluar.

 • Address Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46672
 • Price: 5,000€/muaj
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj