Super vile per qera, Green Coast Residence, Palase.

Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
For Rent
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.

Overview

Property ID: HZ48260
 • Villa
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • m2

Description

Jepet me qera vile me siperfaqe toke 240 m2 dhe siperfaqe ndertimi 150 m2. Organizohet ne: soxhorno, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. E sapo mobiluar ne menyre moderne dhe mobilim italian. 

Cmimi: PER 10 DITE–> 4800 EURO

 • Address Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
 • City Palase
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48260
 • Land Area: 240 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj