Super vile me pamje nga deti per shitje, Dhermi.

 • 350,000€
Featured For Sale
Dhërmi, Albania.

Overview

Property ID: HZ45588
 • Villa
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 185
 • m2

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 185 m2. Vila organizohet ne: soxhorno, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, kopsht i gjelberuar me peme frutore dhe pishine e bollshme. Ka nje pamje fantastike qe te dhuron qetesi.

 • Address Dhërmi, Albania.
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45588
 • Price: 350,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj