Super vile 3 kate per shitje, Qyteti Studenti, Tirane.

 • 490,000€
Rruga Ali Visha, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ47397
 • Villa
 • Property Type
 • 400
 • m2

Description

Shitet vile me siperfaqe totale 400 m2. Organizohet ne 3 kate si me poshte:
Kati perdhe me siperfaqe 121 m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet, magazine dhe oborr.
Kati pare me siperfaqe 147 m2 organizohet ne sallon te madhe me ambientin e ngrenies, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, tualet dhe 2 ballkone.
Kati dyte me siperfaqe 136 m2 organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
E mobiluar, me sistem kondicionimi ne cdo dhome dhe kamer sigurie. Zone shume e qete.

 • Address Rruga Ali Visha, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47397
 • Price: 490,000€
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova