Super vila me qira prane TEG, Tirane

 • 5,000€/muaj
Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania
For Rent New Construction
Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania
 • 5,000€/muaj

Overview

Property ID: HZ45133
 • Villa
 • Property Type
 • 400
 • m2

Description

Jepen me qira vila pjese e nje rezidence te re banimi moderne, në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës, larg zhurmës dhe kaosit urban, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë.

Vilat jane te organizuara ne 2 kate + 1 kat nen toke dhe kane secila siperfaqe ndertimi 400 m2, siperfaqe toke 600 m2 dhe 100 m2 verande.

Vilat ofrohen te mobiluara plotesisht me cmimin 5000 euro/muaj dhe te mobiluara pjeserisht 3500 euro/muaj secila.

 • Address Prane Tegut, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45133
 • Price: 5,000€/muaj
 • Land Area: 600 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Rent, New Construction

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj