Super apartamente per shitje, Porcelan, Tirane.

 • 780€/m2
Rruga Aleksandër Moisiu 97, Tiranë, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
For Sale
Rruga Aleksandër Moisiu 97, Tiranë, Albania.
 • 780€/m2

Overview

Property ID: HZ44692
 • Apartment
 • Property Type

Description

Shiten apartamente me tipologji 2+1 dhe 1+1. Pjese e nje kompleksi ku nderthuren nje sere elementesh si: aksesi ne pikat me te rendesishme te qytetit, ajri i paster, afersia me mailin e Dajtit, si dhe cmime okazion ne krahasim me komplekset e tjera te se njejtes cilesi. Fasada e jashtme eshte me sistem kapot duke siguruar nje termoizolim shume te mire.

 • Address Rruga Aleksandër Moisiu 97, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44692
 • Price: 780€/m2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova