Super apartament 3+1 per shitje, tek Rose Garden Residence, Tirane.

Featured For Sale
Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania.
Featured For Sale
Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania.

Overview

Property ID: HZ46140
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 143.84
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 143.84 m². Organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe dy ballkone. Rezidenca është e pozicionuar mes gjelbërimit. Avantazhet e të jetuarit në “Rose Garden” Residence jane: – Cilësi të lartë ndërtimi me fasadë të ventiluar të veshur me sistem kapote për termoizolim. – Dritaret termoizolim me xhama triplex që shkojnë në të gjithë gjatësinë e katit. – Veshja e fasades zhvillohet me pllake terrakote me përmasa 30×60 cm. – Carjet në fasadë përsëriten në mënyrë ritmike në gjatësinë e katit duke maksimizuar ndricimin dhe ventilimin natyror. – Densiteti i ndërtimit është 1.2 i cili lë vend hapësirave të bollshme të gjelbëruara. – Do të ofrojë park rekreativ të gjelbëruar. – Komunitet i përzgjedhur banorësh, gjelbërim, parkim i garantuar, privatësi dhe qetësi. – Rezidence e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7. – Parking nëntokesor. Objekti eshte ne faze suvatimi.

 • Address Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46140
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla