Super apartament 3+1 per shitje, prane Ambasades Amerikane, Tirane.

 • 440,000€
Okazion For Sale
Rruga e Elbasanit, përballë Ambasadës Amerikane, Tiranë, Albania.
Okazion For Sale
Rruga e Elbasanit, përballë Ambasadës Amerikane, Tiranë, Albania.
 • 440,000€

Overview

Property ID: HZ45752
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 153
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 153 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare secila dhe 3 ballkone. Apartamenti eshte i sapo rinovuar dhe i mobiluar ne menyre luksoze. Kati 9. Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd i mbyllur. Pallati ka nje ndertim shume cilesor, me 2 ashensore, me kamer dhe siguri maksimale.

 • Address Rruga e Elbasanit, përballë Ambasadës Amerikane, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45752
 • Price: 440,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova