Super apartament 3+1 per shitje ose qera, prane Stadiumit Air Albania, Tirane.

 • 480,000€
 • 1,500€/muaj
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania.
Featured For Rent For Sale
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania.
 • 480,000€
 • 1,500€/muaj

Overview

Property ID: HZ41962
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage

Description

Shitet ose jepet me qera apartament me siperfaqe 160 m2. Lartesia e apartamentit eshte 310 cm ( 30 cm me i larte se apartamentet e tjera te atij pallati). I organizuar ne: 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete. Totalisht i shtruar me parket druri. Dritare dhe vetrata me dru masiv te standartit te larte EU. Ngrohje qendrore me gaz dhe kondicioner ne cdo ambient. Garazh i mbyllur me siperfaqe 23 m2, ne katin 0 ( me dritare ajrimi, lavaman dhe shkarkues te ujrave ne dysheme). Apartamenti ka pamje panoramike; ne Jug-Lindje sheh nga pishat e Parkut Kombetare, ne Jug-Perendim nga Stadiumin Air Albania. Kati 10 me ashensor te dedikuar per 2 katet e fundit.

 • Address Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41962
 • Price: 480,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 23 m2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent, For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj