Super apartament 3+1 ne qender te Kavajes

 • 53,000€
Kavajë, Albania

Overview

Property ID: HZ34330
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 145 m2, kati 7 me ashensor. Apartamenti eshte i mirorganizuar, me hapsira te bollshme dhe mobilim modern. Me 2 tualete.

 • Address Kavaje
 • City Kavajë
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34330
 • Price: 53,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj