Super apartament 3+1 me pamje nga deti, Shkembi Kavajes

 • 210,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ35178
 • Apartment, Penthouse
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 250
 • m2

Description

Shitet super apartament papfingo 3+1 me siperfaqe te brendshme 250 m2 dhe siperfaqe verande 400 m2, kati 8. Me 2 tualete. I gjithe mobilimi eshte i projektuar per 1 apartament buze detit, me ngjyrat e natyres dhe hapsira te bollshme. Veranda e madhe eshte vendi ideal per tu relaksuar, marre rreze dielli dhe per te darkuar mes miqsh.

 • Address Shkembi Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35178
 • Price: 210,000€
 • Land Area: 400 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment, Penthouse
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka