Super apartament 2+1 ne Green Coast Resort, Palase.

 • 360,000€
Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 86
 • m2
For Sale
Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • 360,000€

Overview

Property ID: HZ50794
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 86
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe te brendshme 86 m2 dhe siperfaqe parcele 128.5 m2. Eshte i mire investuar. Ka sistem kamera. Me projekt per te bere pishine e cila eshte ne faze grope. Green Coast konsiderohet si destinacioni thelbesor i rivieres shqiptare, duke ofruar cilesine me te larte te jeteses ne nje arkitekture bashkekohoire, te frymezuar nga vlerat tradicionale te dizajnit te zones. Nje plazh i imet me guralece te bardhe eshte i rrethuar nga ujera bruz kristal dhe kodra te bukura jeshile, duke e bere kete nje zone endrrash jo vetem per pushime por edhe per te jetuar.

 • Address Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • City Palase
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50794
 • Price: 360,000€
 • Land Area: 128.5 m2
 • Bedrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla