Ambient per shitje, siper Komunes se Parisit, Tirane.

 • 76,000€
Okazion For Sale
Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë, Albania.
Okazion For Sale
Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë, Albania.
 • 76,000€

Overview

Property ID: HZ44069
 • Commercial Property
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 38
 • m2

Description

Shitet ambient me siperfaqe 38 m2 dhe lartesi 3.8 m. E shfrytezueshme pjesa perpara dyqanit. Ka 1 depo dhe 1 tualete. Ambienti mund te organizohet dhe ne dupleks. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: klinik dentare, laboratore, studio arkitekture, avokatie, noterie, qender estetike, butik, zyre kontabiliteti, bar-kafe etj. Zone e popullluar.

 • Address Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44069
 • Price: 76,000€
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Commercial Property
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova