Super ambient per shitje, prane Drejtorise se Policise, Tirane.

Featured For Sale
Ura Drejtoria e Policise, Tiranë, Albania.

Overview

Property ID: HZ45958
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Garages

Description

Shiten 2 super ambiente ngjitur me njera tjetren 200 m2 dhe 125 m2. I pershtatshem per zyra, apartamente etj. 2 parkime te mbyllura.

 • Address Ura Drejtoria e Policise, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45958
 • Garages: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj