Shtepi private per shitje, Rruga “Riza Cerova”, Tirane.

 • 210,000€
Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ46121
 • House
 • Property Type

Description

Shitet shtepi private me siperfaqe trualli 177 m2. Ndahet ne 2 hyrje.
Hyrja 1: Ka vetem nje kat me siperfaqe ndertimi 89 m2 ku organizohet ne 1 sallon me oxhak, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Hyrja 2: Eshte 2 kateshe me siperfaqe totale ndertimi 84 m2. Ne proces hipotekimi.

 • Address Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46121
 • Price: 210,000€
 • Land Area: 177 m2
 • Property Type: House
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla