Shtepi private ne shitje prane rruges Vllazerimi, Durres

 • 90,000€
Rruga vllazerimi

Overview

Property ID: HZ34407
 • House
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 178
 • m2

Description

Shitet shtepi private 1 kateshe, e projektuar per 3 kate. Me siperfaqe toke 450 m2 dhe siperfaqe ndertimi 178 m2. Shtepia eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon i madh dhe kuzhine e vecuar. Me 2 tualete. Sistem ngrohje me kaldaje dhe 2 kondicioner. Oborr i madh nga te dyja anet, i pershtatshem per kopesht, lulishte dhe per parkim.

 • Address Rruga Vllazerimi, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34407
 • Price: 90,000€
 • Land Area: 450 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: House
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka