Shtepi private + dyqan prane shkolles Eftali Koci, Durres

 • 110,000€
Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ37780
 • House, Store
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Shesim shtepi private + dyqan 50 m2.
Shtepia eshte 1 kateshe e projektuar per 3 kate, me siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 130m2. Dyqani ka siperfaqe 50 m2.
Shtepia eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhine dhe 2 tualete. E mobiluar me cdo gje te re dhe e mire investuar. Me punime guri, me oborr dhe kopesht te gjelberuar. Me sistem kamerash te instaluar. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Prane shkolles Eftali Koci, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37780
 • Price: 110,000€
 • Land Area: 300 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: House, Store
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka