Shtepi private 2 kate, Shenavlash Durres

 • 230,000€
Shënavlash, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 1021, Albania
Shënavlash, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 1021, Albania
 • 230,000€

Overview

Property ID: HZ31195
 • House, Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 315
 • m2

Description

Shitet shtepi private 2 kate me siperfaqe ndertimi 315 m2 dhe siperfaqe toke 1000 m2. Vila ka 4 dhoma gjumi, 1 dhome pritje dhe 2 tualete. Toka e gjelberuar perpara prones ofron pamje relaksuese dhe ajer te paster.

 • Address Shenavlash Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31195
 • Price: 230,000€
 • Land Area: 1000 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: House, Villa

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj