Shtepi private 1 kat, Qerret Durres

 • 85,000€
Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, 2017, Albania
For Sale
Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, 2017, Albania
 • 85,000€

Overview

Property ID: HZ29646
 • House
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 127
 • m2

Description

Shitet shtepi private 1-kateshe me siperfaqe ndertimi 127 m2 dhe siperfaqe trualli 1200 m2, e organizuar ne 3+1. Mund te ndertohet edhe 1 banese tjeter sepse 700m2 toke mbrapa shtepise jane te pa shfrytezuara. Ne kopesht  jane te mbjellura agrume te ndryshme .

 • Address Qerret Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29646
 • Price: 85,000€
 • Land Area: 1200 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: House
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka