Shtepi private 1 kat per shitje, Shkallnur, Durres

 • 100,000€
Rashbull, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
For Sale
Rashbull, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 100,000€

Overview

Property ID: HZ32912
 • House
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Shitet shtepi private 1- kateshe me siperfaqe trualli 750 m2 dhe siperfaqe ndertimi 100 m2, e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet , dhome pritje+kuzhine te perbashket.

 • Address Shkallnur Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32912
 • Price: 100,000€
 • Land Area: 750 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: House
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka