Shtepi fshati me 5200 m2 toke, Lanabregas, Tirane

 • 205,000€
Featured For Sale
Lanabregas, Albania

Overview

Property ID: HZ39739
 • House, Land
 • Property Type

Description

Shume prane qytetit por larg zhurmave dhe pluhurit, ky ambient ne mes te gjelberimit, ajrit te paster dhe qetesise te ofron nje jetese komode dhe relaksuese.

 • Address Lanabregas, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39739
 • Price: 205,000€
 • Land Area: 5200 m2
 • Property Type: House, Land
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj