Shitet vile 130 m2 te Gjiri Lalzit, Durres.

 • 180,000€
Featured For Sale
Rruga Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania
Featured For Sale
Rruga Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania
 • 180,000€

Overview

Property ID: HZ36006
 • Villa
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 130 m2 dhe oborr 94 m2. Ne katin e pare te viles ndodhet salloni ,kuzhina ,tualeti dhe veranda. Ne katin e dyte ndodhen dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi Juglindje-Perendim. Vila eshte e mobiluar dhe me pamje nga deti.

 • Address Rruga Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania
 • City Gjiri Lalezit
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36006
 • Price: 180,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj