Shitet vile 4 kateshe, prane Universitetit Bujqesor, Tirane.

 • 450,000€
Rruga Kastriotët, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
For Sale
Rruga Kastriotët, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450,000€

Overview

Property ID: HZ31157
 • Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 580
 • m2

Description

Shitet vile 4 kateshe me siperfaqe ndertimi 580 m2 dhe truall me siperfaqe 560 m2. Ka 2 dhoma ndenje njera me oxhak, 1 kuzhine, 5 dhoma gjumi, 6 tualete, 1 verande, 1 depo, 1 studio, 1 ambjent per palester dhe 2 vende parkimi te mbyllura. Me oborr te gjelberuar. Ka sistem ngrohje ftohje, vila mbikqyret nga kamera sigurie, shitet e mobiluar. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Rruga Kastriotët, prane Universitetit Bujqesor, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31157
 • Price: 450,000€
 • Land Area: 560 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 6
 • Garages: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj