Shitet vile 3-kateshe, Arapaj Durres.

 • 160,000€
Rozafa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
For Sale
Rozafa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 160,000€

Overview

Property ID: HZ31728
 • House, Villa
 • Property Type
 • 7
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 424
 • m2

Description

Shitet shtepi private 3 kate me siperfaqe trualli 420 m2 dhe siperfaqe ndertimi totale 424 m2.Ka 7 dhoma gjumi, 5 tualete, 3 dhome ndenje dhe oborr te gjelberuar.

 • Address Arapaj Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31728
 • Price: 160,000€
 • Land Area: 420 m2
 • Bedrooms: 7
 • Bathrooms: 5
 • Property Type: House, Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka