Shitet vile 3 kate, brenda kompleksit Secret Garden, Tirane.

 • 350,000€
Rruga Seit Teqja, Petrelë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
For Sale
Rruga Seit Teqja, Petrelë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • 350,000€

Overview

Property ID: HZ30802
 • Villa
 • Property Type
 • 295
 • m2

Description

Shitet vile 3 kate me siperfaqe 295 m2. Ka 1 verande qe te ofron pamje te bukur. Ndodhet ne kompleksin Secret Garden i cili te ofron siguri, qetesi dhe relaks me ambjentet e tij te gjelberuara.

 • Address Rruga Seit Teqja, prane TEG kompleksi Secret Garden, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ30802
 • Price: 350,000€
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj